کد خبر : 98651

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان گفت: در صورت صلاح‌دید ستاد مقابله با کرونای خوزستان و از بین رفتن کرونا، مرز چذابه آمادگی خوبی برای استقبال از زائران اربعین دارد.

علی حسین حسین زاده، معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان اظهار کرد: در صورت صلاح‌دید ستاد مبارزه با کرونای استان خوزستان، آمادگی تسهیل امور زائران اربعین حسینی(ع) را در مرزهای استان داریم.
وی افزود: گام‌های خوبی برای تسهیل تردد زائران ایرانی به عراق در سال‌های قبل برداشته شده است و امسال نیز آمادگی خوبی در صورت صلاحدید ستاد مبارزه با کرونای استان در مورد تسهیل امور زائران اربعین حسینی از این مرز و دیگر مرزهای خوزستان را داریم.
حسین زاده در ادامه گفت: برگزاری جلساتی با اعضای کمیته اربعین (زیر ساخت) و عتبات عالیات از دیگر برنامه‌هایی است که برای آمادگی و استقبال از زوار اربعین تاکنون برگزار شده است.
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان خبر داد: منتظر آخرین تصمیمات در خصوص برگزاری مراسم اربعین حسینی هستیم تا ان شاءالله در صورت از بین رفتن این بیماری یا کنترل آن بتوانیم در سال جاری خدمتگزاران خوبی برای زوار اباعبدالله الحسین(ع) باشیم.