کد خبر : 98910

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از این دی وایر، آکادمی اسکار اعلام کرد بزرگ‌ترین شب هالیوود پس از لغو اکران فیلم‌ها و تعطیلی سینماها به دلیل شیوع ویروس کرونا، با تأخیری دو ماهه برگزار می‌شود. در نشست امشب اعلام شد نود و سومین دوره مراسم اهدای جوایز آکادمی با تأخیری دو ماهه، ۲۵ آوریل […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از این دی وایر، آکادمی اسکار اعلام کرد بزرگ‌ترین شب هالیوود پس از لغو اکران فیلم‌ها و تعطیلی سینماها به دلیل شیوع ویروس کرونا، با تأخیری دو ماهه برگزار می‌شود.

در نشست امشب اعلام شد نود و سومین دوره مراسم اهدای جوایز آکادمی با تأخیری دو ماهه، ۲۵ آوریل ۲۰۲۱ (۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) برگزار خواهد شد. قرار بود این مراسم ۲۸ فوریه برگزار شود.

در عین حال گفته شده زمان معرفی نامزدها نیز تا ۱۵ مارس به تعویق افتاده است.

زمان برگزاری ضیافت «جوایز مدیران» که هر سال در فصل پاییز برگزار می‌شد هنوز اعلام نشده است.

اسکار پیش‌تر به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی سینماها در قوانین اکران فیلم‌ها برای حضور در رقابت اسکار تغییراتی به وجود آورد و مهلت اکران را تا یکم دسامبر ۲۰۲۰ تعیین کرد.

به این ترتیب رأی‌گیری از یکم فوریه ۲۰۲۱ شروع می‌شود و تا ۵ فوریه فرصت برای رأی‌گیری خواهد بود.

فهرست اولیه نامزدهای اسکار ۲۰۲۱ نیز ۹ فوریه ۲۰۲۱ اعلام می‌شود و زمان آغاز رأی‌گیری برای انتخاب نامزدها ۵ مارس تعیین شده است.

۱۰ مارس ۲۰۲۱ پایان زمان رأی‌گیری خواهد بود و معرفی نامزدها ۱۵ مارس ۲۰۲۱ صورت می‌گیرد.

اسکار نود و سوم ضیافت نهار نامزدها را ۱۵ آوریل ۲۰۲۱ برگزار می‌کند و از همان روز رأی‌گیری نهایی آغاز می‌شود و تا ۲۰ آوریل ادامه می‌یابد.منبع: مهر