کد خبر : 98392

روح الله ایزدخواه در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه مجلس یازدهم به دنبال ساماندهی وضعیت حقوق و دستمزدها است، اظهار داشت: بحث همسان سازی حقوق و دستمزدها یکی از مطالبات مهم مردم است و پیگیری آن برای ما بسیار اهمیت دارد. وی متذکر شد: میزان افزایش حقوق‌ها در بودجه سال ۹۹ نارضایتی‌های […]روح الله ایزدخواه در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه مجلس یازدهم به دنبال ساماندهی وضعیت حقوق و دستمزدها است، اظهار داشت: بحث همسان سازی حقوق و دستمزدها یکی از مطالبات مهم مردم است و پیگیری آن برای ما بسیار اهمیت دارد.

وی متذکر شد: میزان افزایش حقوق‌ها در بودجه سال ۹۹ نارضایتی‌های زیادی را برای مردم ایجاد کرد به گونه‌ای که مردم گله دارند که چرا حقوق کارمندان ۵۰ درصد و حقوق بازنشستگان ۱۵ درصد افزایش یافته است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین برخی از نیروهای آموزش و پرورش به ما مراجعه کرده اند و می‌گویند چرا میزان افزایش حقوق معلمان با کارمندان اداری این وزارتخانه تفاوت زیادی دارد و خواستار برقراری عدالت در وضعیت حقوق و دستمزدها شدند.

ایزدخواه با بیان اینکه بازنشستگان هم اعتراض زیادی به وضعیت دریافتی خود دارند، گفت: مجلس یازدهم قطعاً به این مساله ورود می‌کند و احتمالاً در متمم بودجه تغییراتی ایجاد می‌کنیم و یا اینکه طرح مستقلی برای ساماندهی حقوق و دستمزدها تهیه می‌کنیم.منبع: مهر