کد خبر : 98263

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت پروژه آبرسانی به بخش انسانی و روستاهای اطراف غیزانیه اظهار کرد: همان‌گونه که ۱۲ اردیبهشت‌ماه بازدیدی از خط انتقال آب غیزانیه و آبرسانی به روستاهای تابعه داشتم، بیان شد ۴۵ روزه هر دو بخش آبرسانی که شامل روستاهای مشرحات و […]به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت پروژه آبرسانی به بخش انسانی و روستاهای اطراف غیزانیه اظهار کرد: همان‌گونه که ۱۲ اردیبهشت‌ماه بازدیدی از خط انتقال آب غیزانیه و آبرسانی به روستاهای تابعه داشتم، بیان شد ۴۵ روزه هر دو بخش آبرسانی که شامل روستاهای مشرحات و غیزانیه بزرگ می‌شود، تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه تا ۲۷ خرداد این مدت ۴۵ روزه به اتمام می‌رسد، افزود: رئیس‌جمهور به من دستور دادند که کار باید سریع‌تر انجام شود و اکیپ‌های بیشتری پروژه را انجام دهند. پس از دستور رئیس‌جمهور ما اقدام کردیم و امیدواریم اوایل هفته آینده پروژه را به بهره‌برداری برسانیم و فاز اول را و آبرسانی به روستاهای مشرحات و غیزانیه بزرگ را تکمیل کنیم.

استاندار خوزستان بیان کرد: فاز دوم کار از امروز آغاز شده، ۶ کیلومتر خط انتقال از صفیره به نزهه قبلاً هشت کیلومتر کار شده بود و اکنون ۶ کیلومتر دیگر آغاز شد.

شریعتی عنوان کرد: کل شبکه جدید شده و سال آینده غیزانیه مشکل آب نخواهد داشت.منبع: مهر