کد خبر : 99079

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا زنوزی شامگاه جمعه درباره برگزاری جلسه با یک نماینده از این تیم اظهار کرد: باید با مدیر عامل تمامی باشگاه‌ها جلسه بگذارند، ما مطیع جمع هستیم هر تصمیمی در آن جلسه گرفته شود اعمال خواهیم کرد. وی با اشاره به دلیل برگزاری بازی‌ها به برنامه رادیویی چهارچهار دو رادیو جوان […]به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا زنوزی شامگاه جمعه درباره برگزاری جلسه با یک نماینده از این تیم اظهار کرد: باید با مدیر عامل تمامی باشگاه‌ها جلسه بگذارند، ما مطیع جمع هستیم هر تصمیمی در آن جلسه گرفته شود اعمال خواهیم کرد.

وی با اشاره به دلیل برگزاری بازی‌ها به برنامه رادیویی چهارچهار دو رادیو جوان گفت: از تبلیغات محیطی هزینه دریافت کرده‌اند تا بازی‌ها برگزار شود و پرداختی‌ها را به شستا انجام دهند.

زنوزی درباره حضور آقازاده‌های فدراسیون فوتبال اظهار کرد: فرزندان آنها ویلموتس را وارد فوتبال می‌کند و پسر فرد دیگری برای او وکیل می‌آورد. علت حضور فرزندان برخی افراد در فوتبال چیست؟

مالک باشگاه تراکتور افزود: ۱۵ باشگاه اعلام کردند که بازی نمی‌کنند اما کسی حرف ما را نمی‌شنود؛ باشگاه‌های شهرستانی هم باید اظهار نظر کنند و حقوق آنها و لیگ‌های دسته یک در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه مردم هزینه فوتبال را پرداخت می‌کنند تاکید کرد: رد پای آقازاده‌ها در اسپانسرها و قراردادها دیده می‌شود این در حالی‌ست که آن مسئولیتی ندارند.
زنوزی به وجود ایراد اساسی در ورزش تاکید کرد و گفت: فدراسیون فوتبال به نوعی بنگاه اقتصادی‌ست بنابراین افرادی که در مدیریت بیزینس قوی هستند باید در آن نقش پررنگی ایفا کنند.

مالک باشگاه تراکتور با اشاره به موفقیت افرادی مانند دایی مجیدی و مهدوی کیا در حوزه اقتصادی و فوتبال اشاره کرد و گفت: این جوانان سرمایه‌های مملکت هستند و به علت ۷۰، ۸۰ میلیارد پول شستا نباید سرمایه‌های کشورمان را از بین ببریم.

وی درباره وضعیت حضور این تیم در لیگ برتر اظهار کرد: اگر به بیانیه‌ای که تنظیم کردیم رسیدگی نشود آن را به فیفا می‌فرستیم.

زنوزی در پایان با اشاره به ضعف اساسنامه تصریح کرد: مدیران نمی‌توانند هر جا که به نفعشان پشت فیفا و در جای دیگر پشت وزارت ورزش پنهان شوند.منبع: مهر