کد خبر : 98890

به گزارش خبرنگار مهر، سایت «بولالوب» اندونزی در گزارشی به احتمال برگزاری رقابت‌های جام ملت‌های فوتسال آسیا در نوامبر ۲۰۲۰ (آبان ماه) پرداخت و اعلام کرد: این مسابقات با تصمیم AFC از ۴ تا ۱۵ نوامبر به میزبانی ترکمنستان برگزار می‌شود. این رقابت‌ها قرار بود ابتدا فوریه ۲۰۲۰ برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس […]به گزارش خبرنگار مهر، سایت «بولالوب» اندونزی در گزارشی به احتمال برگزاری رقابت‌های جام ملت‌های فوتسال آسیا در نوامبر ۲۰۲۰ (آبان ماه) پرداخت و اعلام کرد: این مسابقات با تصمیم AFC از ۴ تا ۱۵ نوامبر به میزبانی ترکمنستان برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها قرار بود ابتدا فوریه ۲۰۲۰ برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، به آگوست همین سال موکول شد. با به تعویق افتادن رقابت‌های جام جهانی فوتسال، مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفتند جام ملت‌های آسیا را باز هم به تعویق اندازند.

ایران، ژاپن و تایلند سه کشوری بودند که از برگزاری جام ملت‌ها در فوریه سال ۲۰۲۱ (بهمن و اسفند ۹۹) استقبال کرده‌اند اما AFC برنامه‌ای برای برگزاری این مسابقات در سال ۲۰۲۱ ندارد.

سایت بولالوب در این ارتباط نوشت: «جام جهانی فوتسال به سپتامبر ۲۰۲۱ موکول شد و جام ملت‌های آسیا هم می‌توانست اوایل فوریه ۲۰۲۱ برگزار شود ولی به دلیل همکاری کنفدراسیون آسیا با اسپانسرها و حامیان مالی، این مسابقات باید همین امسال (۲۰۲۰) به پایان برسد».منبع: مهر