کد خبر : 99008

به گزارش خبرگزاری مهر، کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح و معراج شهدا در خبری اعلام کردند تصاویر جدیدی از شهید نسیم افغانی، یکی از شهدای افغانستانی سال‌های دفاع مقدس پیدا کرده‌اند. معراج شهدا با اطلاع‌رسانی در این‌باره از مخاطبان خبر خواسته در صورت اطلاع از محل سکونت خانواده این‌شهید در ایران یا افغانستان، […]


به گزارش خبرگزاری مهر، کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح و معراج شهدا در خبری اعلام کردند تصاویر جدیدی از شهید نسیم افغانی، یکی از شهدای افغانستانی سال‌های دفاع مقدس پیدا کرده‌اند.

معراج شهدا با اطلاع‌رسانی در این‌باره از مخاطبان خبر خواسته در صورت اطلاع از محل سکونت خانواده این‌شهید در ایران یا افغانستان، مراتب را به کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اطلاع بدهند.

تصاویر جدید این‌شهید توسط محمدسرور رجایی نویسنده و روزنامه‌نگار افغانستانی مقیم ایران و بستگان شهید جواد آخوندی به معراج شهدا تحویل داده شده است.

به‌تازگی و طی روزهای اخیر،‌ پیکر شهید نسیم افغانی فرزند میرزامحمد، ۳۱ ساله با شماره پلاک CG519_396 اعزامی از لشکر ۵ نصر خراسان، در جریان تفحص پیکرهای مطهر شهدای دفاع مقدس در منطقه عملیاتی والفجر یک (فکه) تفحص و شناسایی شده است.منبع: مهر