کد خبر : 98948

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی ضمن درود و سلام به ارواح پاک و مطهر شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و عرصه نظم و امنیت و درود بر روح بلند و ملکوتی امام راحل و آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای مقام عظمای ولایت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) […]به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی ضمن درود و سلام به ارواح پاک و مطهر شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و عرصه نظم و امنیت و درود بر روح بلند و ملکوتی امام راحل و آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت برای مقام عظمای ولایت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) و تسلیت به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) با اشاره بر نقش مشارکت آحاد جامعه در حفظ امنیت بی نظیر در کشور، گفت: نیروی انتظامی ضمن انجام وظایف ذاتی خود با تمام ظرفیت در کنار دستگاه‌های بهداشتی، درمانی، رفاهی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی از هر زمان، آماده‌تر در خدمت صادقانه به مردم عزیز خواهد بود.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی به حول و قوه الهی و همت تمامی فرماندهان و آحاد کارکنان توانسته در شرایط خاص کنونی مأموریت‌های خود را به نحو مطلوب به سرانجام برساند.

اشتری با بیان اینکه کارهای بزرگی در ناجا انجام شده، عنوان کرد: سال ۹۸ یک سال استثنایی بود که با لطف الهی این نظام مقدس از گذرگاه‌های سخت به خوبی عبور کرد البته عملکرد ناجا در اجرای مأموریت‌ها نیز رضایت‌بخش بود.

فرمانده ناجا تاکید کرد: انتظار ما از کارکنان این است که از ظرفیت‌های موجود بیش از گذشته برای اجرای مأموریت‌ها بهره ببرند؛ نیروی انتظامی سالانه در حوزه‌های مختلف خدمات بسیاری را به مردم ارائه می‌دهد حتی در بسیاری از مواقع برخی کم کاری‌ها را پوشش می‌دهد و خلأهای موجود را رفع می‌کند.

سردار اشتری تصریح کرد: باید ارائه خدمات به موقع و بی منت و همچنین ارتقا امنیت در سطح جامعه به طور ویژه مورد اهتمام قرار بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه امروز نیاز به امنیت بر کسی پوشیده نیست، گفت: سلامت و امنیت از نعمت‌های خداوند است و در تمامی امور تأثیرات بسیاری دارد بنابراین لازم است تمامی ظرفیت‌ها را در راستای توانمندی و تقویت ناجا پای کار بیاوریم.

اشتری ادامه داد: امروز آمریکای جنایتکار به دنبال اختلاف افکنی در بین مردم ایران است، که این اختلاف افکنی ها گریبانگیر آنها شده و همچنین شاهد اعتراض‌های مردمی در کشور آنها هستیم.

فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه امنیت امروز موجب افتخار کشور است، عنوان کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران، یک کشور امن و باثبات در منطقه است و دشمن با اعمال تحریم‌ها در صدد است این ثبات را برهم بزند، این در حالی است که مردم ما در مقابل تمامی فشارها، استقامت کردند.

سردار اشتری در ادامه تاکید کرد: در این راستا لازم است که تمامی فرماندهان انتظامی استان‌ها در حوزه مأموریتی خود اشراف اطلاعاتی کامل داشته باشند.

وی در ادامه به امنیت مرزها اشاره و عنوان کرد: مرزبانان حافظ امنیت در مرزها هستند بنابراین لازم است که با برنامه ریزی اصولی و دقیق از ورود کالاهای قاچاق به کشور جلوگیری کنند.

اشتری تاکید کرد: ناجا با اخلالگران، مجرمان، اشرار، اراذل و اوباش با قاطعیت برخورد می‌کند و اجازه عرض اندام به آنها نمی‌دهد.

فرمانده ناجا به موضوع شیوع کرونا در کشور اشاره و بیان کرد: الحق و الانصاف نیروی انتظامی اقدامات خوبی برای مقابله با این ویروس منحوس در کشور انجام داده است؛ بعد از کادر درمانی، آحاد کارکنان ناجا بیشترین ارتباط را با مردم داشته‌اند بنابراین وظیفه است که از سلامت همکاران مان به نحو احسن مراقبت کنیم.

سردار اشتری در ادامه جلسه از زحمات تمامی فرماندهان، معاونان، پلیس‌های تخصصی به دلیل جدیت در اجرای کارها تشکر و قدردانی کرد و گفت: این عزیزان برای به انجام رساندن مأموریت‌ها سعی و تلاش‌های بسیاری کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم به لطف و عنایت الهی و هدایت‌های راهگشای مقام عظمای ولایت و هوشیاری تمامی کارکنان بتوانیم همچنان در اجرای مأموریت‌ها و خدمت به مردم پیشتاز باشیم.منبع: مهر