کد خبر : 98632

به گزارش خبرگزاری مهر، «سرگئی بوردیلیاک» سفیر اوکراین در جمهوری اسلامی ایران روز جاری (سه‌شنبه) با محسن بهاروند معاون حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه دیدار و گفتگو کرد. در این ملاقات، موضوع سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در اواخر سال گذشته در تهران و آخرین تحولات مربوط به آن از ابعاد مختلف مورد بحث و […]به گزارش خبرگزاری مهر، «سرگئی بوردیلیاک» سفیر اوکراین در جمهوری اسلامی ایران روز جاری (سه‌شنبه) با محسن بهاروند معاون حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.

در این ملاقات، موضوع سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در اواخر سال گذشته در تهران و آخرین تحولات مربوط به آن از ابعاد مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

معاون حقوقی و بین‌الملل وزارت امور خارجه در این ملاقات تاکید کرد که به‌منظور حل و فصل هر چه سریع‌تر موضوع جعبه‌های سیاه، پرداخت غرامت به خانواده قربانیان و سایر مسائل مربوط به این رویداد دلخراش، آماده انجام مذاکره با طرف اوکراینی در هر زمان و مکان مورد نظر آنها و در اولین فرصت ممکن است.

سفیر اوکراین نیز ضمن استقبال از پیشنهاد طرف ایرانی تاکید کرد که مراتب را بلافاصله به مقامات ذیربط اوکراینی منعکس و نتیجه را به طرف ایرانی اطلاع خواهد داد.منبع: مهر