کد خبر : 98401

علی اکبر ملکی راد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا امتحانات پایان نیمسال این دانشگاه با محوریت مرکز واحدها و در چارچوب قوانین از طریق فضای مجازی برگزار می‌شود. وی ادامه داد: دانشجویان دغدغه‌ای برای امتحانات پایانی ترم نداشته باشند چرا که امتحانات بر اساس ارزشیابی‌ها و روش‌های […]علی اکبر ملکی راد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا امتحانات پایان نیمسال این دانشگاه با محوریت مرکز واحدها و در چارچوب قوانین از طریق فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: دانشجویان دغدغه‌ای برای امتحانات پایانی ترم نداشته باشند چرا که امتحانات بر اساس ارزشیابی‌ها و روش‌های تدریس شده استاد است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان مرکزی در خصوص رفع مشکل دانشجویان برای امتحانات در فضای مجازی بیان کرد: اگر دانشجویی به هر نحوی نتوانست در امتحانات شرکت کند و یا دسترسی به فضای مجازی یا سایت برای وی فراهم نبود، می‌تواند درخواست برگزاری امتحان حضوری را به دانشگاه خود ارائه کند.

ملکی راد افزود: امتحانات حضوری برای این قبیل دانشجویان باید با رعایت نکات و پروتکل‌های بهداشتی در مراکز واحدها برگزار شود.

در ارتباط با تاریخ برگزاری امتحانات نیمسال دوم این دانشگاه اظهار کرد: امتحانات پایان نیمسال دوم تحصیلی دانشگاه پیام نور استان مرکزی از ۱۸ خرداد ماه آغاز و تا ۱۰ تیرماه ادامه دارد.منبع: مهر