کد خبر : 97675

مسؤول سازمان بسیج رسانه خوزستان از  توزیع ۱۱۴ بسته معیشتی ویژه اصحاب رسانه استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خوز ۲۴ سجاد بهمئی، مسؤول بسیج رسانه خوزستان،  با قدردانی از تلاش های اصحاب رسانه در پوشش و  انعکاس مطلوب اخبار استان به ویژه اخبار کرونا، گفت: در راستای اقدامات بسیار خوب اصحاب رسانه در حوزه اطلاع رسانی، آگاه سازی و آموزش های عمومی و به منظور خدمت به اصحاب رسانه و کمک به خبرنگاران زحمت کش در حوزه اطلاع رسانی و ایجاد کنندگان جریانات مثبت رسانه ای سازمان بسیج رسانه خوزستان اقدام به تهیه و توزیع بسته معیشتی جهت اهدا به خبرنگاران کرد.

بهمئی ادامه داد: این بسته معیشتی شامل اقلامی همچون برنج، روغن، ماکارونی، سویا، رب گوجه، موادضدعفونی و دستمال کاغذی است.وی اظهار داشت: از روزهای نخست شیوع کرونا در کشور و استان خوزستان رسانه‌ها عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و در همه صحنه ها حضوری مستمر داشته و با اطلاع رسانی به رفع کمبودهای درمانی استان کمک کردند.

مسؤول سازمان بسیج رسانه خوزستان با اشاره به آسیب بسیاری از مشاغل به دلیل شیوع کرونا گفت: کرونا باعث شد تا بسیاری از مشاغل از بین رفته و افراد بسیاری بیکار شوند و یکی از قشرهایی که در این روزها علی رغم زحمات بسیار با مشکل مواجه شد اصحاب رسانه بودند که باید از زحمات آنان قدردانی شود.

وی با اشاره به کمک‌های انجام‌شده به اصحاب رسانه افزود: یکی از اهداف سازمان بسیج رسانه حمایت از رسانه‌ها در عرصه‌های مختلف است و به همین دلیل برای رسانه‌های استان بسته‌های حمایتی و معیشتی در نظر گرفتیم تا بتوانیم به‌نوعی از زحمات آنان تقدیر کنیم.

بهمئی با اشاره به اینکه ارزش ریالی هر بسته معیشتی ۲۵۰ هزار تومان است، گفت: اصحاب رسانه از امروز روز ساعت ۱۲ برای تحویل بسته معیشتی به دفتر بسیج رسانه واقع در ۲۴ متری مراجعه کنند.