کد خبر : 97382

فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به وجود غبار در هوای امروز شهر تهران از افزایش دمای پایتخت تا حداکثر ۲۸ درجه در ساعات آتی خبر داد. وی ادامه داد: آسمان تهران امروز صاف و کمی ابری همراه با وزش باد خواهد بود و گاهی وزش بادها در […]فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به وجود غبار در هوای امروز شهر تهران از افزایش دمای پایتخت تا حداکثر ۲۸ درجه در ساعات آتی خبر داد.

وی ادامه داد: آسمان تهران امروز صاف و کمی ابری همراه با وزش باد خواهد بود و گاهی وزش بادها در این شهر شدیدتر خواهد شد.

گودرزی یادآور شد: وضعیت جوی هوای تهران تا سه روز ناپایدار و بارانی نخواهد شد و با توجه به احتمال ورود یک سامانه جدید بارشی از روز چهارشنبه به آسمان کشور احتمال ناپایداری جوی در روز پنجشنبه و وقوع رگبار و رعد و برق وجود دارد.

این کارشناس هواشناسی با اشاره به اینکه بارش های بهاری در استان های شمال غربی، سواحل خزر و شمال شرقی امروز ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: بیشترین بارش ها در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی خواهد بود، به همین دلیل روز گذشته هشداری از سوی سازمان هواشناسی برای پیشگیری از وقوع خطرات احتمالی منتشر شده است.

گودرزی رگبار باران گاهی همراه با رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد رخداد تگرگ را از مشخصات فعالیت این سامانه بارشی در این سه استان عنوان کرد.منبع: مهر