کد خبر : 96662

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، روز پنج‌شنبه قیمت نفت به جهش دیشب خود ادامه داد و بخشی از سقوط سنگین ۲ روز گذشته خود را جبران کرد. ظرف دو روز گذشته با کاهش شدید تقاضا به علت پاندمی ویروس کرونا، قیمت نفت با بدترین سقوط تاریخ خود روبرو شده بود. تا ساعت […]به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، روز پنج‌شنبه قیمت نفت به جهش دیشب خود ادامه داد و بخشی از سقوط سنگین ۲ روز گذشته خود را جبران کرد. ظرف دو روز گذشته با کاهش شدید تقاضا به علت پاندمی ویروس کرونا، قیمت نفت با بدترین سقوط تاریخ خود روبرو شده بود.

تا ساعت ۱۰:۵۵ به وقت تهران، قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام آمریکا رأی تحویل در ماه ژوئن، ۹.۸۰ درصد یا ۱.۳۵ دلار جهش کرد و به ۱۵.۱۳ دلار رسید. این شاخص در انتهای معاملات دیشب حدود ۲۵ درصد جهش کرده بود.

قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام برنت، بنچ‌مارک بین‌المللی قیمت نفت ۸.۷۹ درصد یا ۱.۷۹ دلار جهش کرد و به ۲۲.۱۶ دلار رسید. این شاخص در انتهای معاملات دیشب هم ۵ درصد جهش کرده بود.

ایالت اوکلاهاما، چهارمین تولیدکننده بزرگ نفت آمریکا، مجوز بستن چاه‌های نفت را بدون صلب امتیاز از حفاران صادر کرد.منبع: مهر