کد خبر : 96620

ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد خصوصی سازی استقلال سال جاری گفت: واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی ساده نیست. تا به اینجا سازماندهی شده نبود و بیشتر به یک دکور شباهت داشته است. دو تیم میلیون‌ها مشتری دارند و این مشتری‌ها، هواداران آنها هستند. باید با یک برنامه ریزی صحیح تشکیل اتاق […]



ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد خصوصی سازی استقلال سال جاری گفت: واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی ساده نیست. تا به اینجا سازماندهی شده نبود و بیشتر به یک دکور شباهت داشته است. دو تیم میلیون‌ها مشتری دارند و این مشتری‌ها، هواداران آنها هستند. باید با یک برنامه ریزی صحیح تشکیل اتاق فکر، کمیته‌های تخصصی و افراد متخصص این دو باشگاه را که از پتانسیل خوبی برخوردار هستند به اهلش سپرد. مطمئناً خریداران این دو باشگاه می‌توانند سود کلانی از دو تیم بدست آورده و بدهی‌ها برای آنها مشکل ساز نشود.

وی تاکید کرد: این دو تیم پتانسیل درآمدزایی دارند و می‌توانند در بورس حضوری پرقدرت داشته باشند و افراد با تجربه می‌توانند از این دو باشگاه درآمد بالایی بدست بیاورند.

وی در مورد جلسات متعددی که پیشکسوتان با مدیرعامل باشگاه استقلال برگزار کرده اند گفت: سعادتمند جدیداً به استقلال آمده است. البته در هیئت مدیره بوده و تجربه خوبی دارد. حرف‌های قشنگی می‌زند و امیدوارم بتواند حرف‌هایش را عملی کند. او باید با جباری، حسن روشن و دیگر قدیمی‌های استقلال صحبت کرده و یک اتحاد بوجود بیاورد تا مشکلات استقلال برطرف شود.

وی تصریح کرد: اگر سعادتمند می‌خواهد در این باشگاه پر سر و صدا موفق شود. باید ساختار این باشگاه را که فوق العاده خراب است را اصلاح کند. کمیته‌های تخصصی تشکیل داده تا بتواند شرایط خوبی را فراهم کند نه اینکه با این بدهی‌ها از چاله به چاه بیافتد. سعادتمند باید عملکرد دقیقی داشته باشد و از تجربیات با تجربه‌ها استفاده کند.

همدانی در مورد اینکه آیا لیگ باید تعطیل شود یا ادامه پیدا کند گفت: با توجه به شرایطی که کرونا بوجود آورد مردم درس زندگی خوبی گرفتند. اگر می‌خواهیم فصل آینده را به تأخیر نیاندازیم باید این فوتبال را به طور کامل تعطیل کنیم. ۴ تیم بالای جدول را به لیگ قهرمانان معرفی کنیم تا تیم‌ها برای فصل آینده شرایط خوبی را بوجود بیاورند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که برخی‌ها می‌گویند یک تیم را به عنوان قهرمان این فصل معرفی کنیم خاطرنشان کرد: قهرمان باید در طول بازی‌ها معرفی شود. شرایط کشور خوب نیست. کرونا باعث شده مردم آرامش کافی نداشته باشند. بنابراین مطرح کردن یک تیم به عنوان قهرمان درست نیست. باید بیشتر به فکر سلامت جان مردم باشیم.



منبع: مهر