کد خبر : 97185

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت : پروژه شبکه فیبر نوری و ارتقای پوشش مخابراتی در شهرکهای صنعتی استان به ویژه در شهرکهای صنعتی آبادان ۲ ، بندرامام ، دزفول یک ، ماهشهر ، مسجدسلیمان ، شوشتر یک و شوشتر ۲ در سال جاری مورد بهره برداری قرارخواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری خوز ۲۴ به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، اخلاق محمدیان در نشست با رحیم فلاح زاده مدیرعامل شرکت مخابرات استان که در محل مخابرات خوزستان برگزار شد اظهار داشت : با توجه به سال جهش تولید و لزوم حمایت بیش از پیش از فعالان صنعتی و جوانان شاغل در حوزه صنعت ، ضرورت دارد بر کیفیت زیرساخت های شهرکهای صنعتی توجه بیشتری داشت و علاوه بر شهرکها و نواحی صنعتی مذکور نسبت به ارائه خدمات با کیفیت از طریق تامین سرویس های به روز و مورد نیاز واحدهای صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی اقدام شود.
 بر اساس این گزارش همچنین مقرر گردید در شهرکها ونواحی صنعتی جنت مکان ، سوسنگرد ، امیدیه ، رامهرمز ، هفتکل ، هندیجان و ۲۲ بهمن نیز  اقدامات لازم جهت اتصال به شبکه فیبر نوری در سال جاری صورت پذیرد.
در ادامه جلسه فلاح زاده مدیرعامل شرکت مخابرات استان خوزستان گفت : توسعه مخابراتی شهرکها و نواحی صنعتی با برنامه ریزی مناسب در سال جاری ایجاد خواهد شد و امکانات مناسبی در اختیار تولید کنندگان و فعالین بخش صنعت قرار خواهد گرفت .