کد خبر : 97450

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رسول پناه که پس از کناره گیری محمدحسن انصاریفرد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به عنوان سرپرست کارش را آغاز کرد، بعدازظهر امروز سه شنبه در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. در تجدید نظر به توافق خوبی رسیدیمبعد از شش ماه که ازعقد قرارداد اولیه با کارگزار پرسپولیس گذشت، […]به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رسول پناه که پس از کناره گیری محمدحسن انصاریفرد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس به عنوان سرپرست کارش را آغاز کرد، بعدازظهر امروز سه شنبه در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

در تجدید نظر به توافق خوبی رسیدیم
بعد از شش ماه که ازعقد قرارداد اولیه با کارگزار پرسپولیس گذشت، ماهیت و شروط مندرج در قرارداد منافع طرفین را تأمین نمی‌کرد. به همین خاطر مذاکرات جدی با این شرکت داشتیم. به نظرم در برخی نقاط روند خوبی نبود که نزدیک به قطع همکاری شدیم. لذا گفتگوهای زیادی کردیم و به توافقات خیلی خوبی رسیدیم تا متمم را امضا کنیم. اکنون درک متقابل و مرزبندی واضح از کارهایمان داریم. همچنین تأمین منابع دو طرف که نیاز به آن بود. کارگزار خصوصی باشگاه شرکت موفقی است و فکر می‌کنم همکاری با این مجموعه قطعاً کمک زیادی به باشگاه می‌کند.

برای هاشمی «صندلی» نبود
رسول پناه در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه دلیل اختلاف با مهرداد هاشمی که در نشست امروز نیست غیبت دارد گفت: اصلاً اختلاف نداریم. جای صندلی نبود که آقای هاشمی داخل این اتاق بنشینند و تصمیم گرفتند نباشند!

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به مطالبات بازیکنان برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر افزود: در اولین فرصت که از کارگزاری پول دریافت کردیم طلب اعضای تیم را می‌دهیم.

ساختار باشگاه معیوب است
رسول پناه گفت: ساختار باشگاه پرسپولیس معیوب است. اگر درست بود که مشاور رسانه‌ای درباره یک تصمیم اقتصادی که دخالت و اظهار نظر نمی‌کرد.

کف قرارداد یکساله پرسپولیس
وی درباره متمم قرارداد بار دیگر افزود: کف قرارداد یکساله ۱۱۰ میلیارد تومان است. این الحاقیه را برای اداره حقوقی وزارت ورزش فرستادیم و آنها هم پاسخ دادند.

جلوی انتشار قراردادها را می‌گیریم
رسول پناه درباره انتشار برخی قراردادهای بازیکنان افزود: این موضوع مربوط به دوران قبل از سرپرستی باشگاه می‌شود. قطعاً این مشکل را برطرف می‌کنیم.

موافق انتشار قرارداد کارگزار هستم
رسول پناه گفت: من موافق انتشار قراردادمان با کارگزاری هستیم چون برد – برد است. چیزی برای پنهان کردن نداریم. حالا اگر این قرارداد منتشر شده است هم به خاطر عدم وجود ساختار در باشگاه است.منبع: مهر