کد خبر : 96936

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر سعید نمکی اظهار داشت: بسیاری در مورد برگزاری کنکور در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری سوال داشتند اما امروز و فردا با همکاران مان برآورد می کنیم که در درست ترین زمان که کمترین آسیب را به فرزندان ایران وارد کند، برگزار کنیم. وزیر […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر سعید نمکی اظهار داشت: بسیاری در مورد برگزاری کنکور در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری سوال داشتند اما امروز و فردا با همکاران مان برآورد می کنیم که در درست ترین زمان که کمترین آسیب را به فرزندان ایران وارد کند، برگزار کنیم.

وزیر بهداشت افزود: گرچه ممکن است تاخیر در برگزاری کنکور، باعث ایجاد اضطراب شود اما تاخیر اگر به قیمت تامین سلامتی آیندگان کشور باشد را با جان و دل می پذیریم.

به گزارش مهر، تاکنون آزمون های کشوری کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی با تعویق مواجه شده اند و از زمان اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹ به خردادماه ۹۹ موکول شده اند. زمان کنکور سراسری نیز بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ۲۰ روز بعد از پایان امتحانات نهایی دانش آموزان تعیین شده بود.منبع: مهر