کد خبر : 97681

مسئول بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان خوزستان از توزیع بیش از ۵ هزار بسته معیشتی توسط بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی خوزستان بین نیازمندان استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خوز ۲۴ مسئول بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان خوزستان از توزیع بیش از ۵ هزار بسته معیشتی توسط بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی خوزستان بین نیازمندان استان خبر داد.

سرهنگ پاسدار دلاور عسکری در گفت و گو با قلم ماندگار اظهار کرد: در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر رزمایش کمک مومنانه این بسته های معیشتی بین اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا و محرومان فاقد درآمد توزیع می شود.
وی ادامه داد: از این تعداد بسته تعداد ۲هزار بسته توسط حوزه های بسیج اصناف در سطح شهرستان ها توزیع و تعداد سه هزار بسته در مرکز استان طبق شناسایی انجام شده در مناطق محروم توزیع خواهد شد
مسئول بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان خوزستان در پایان گفت: بسته‌های معیشتی در نظر گرفته شده شامل مواد شوینده، و بهداشتی برنج، شکر، ، روغن ، ماکارونی، رب گوجه ، سویا است که با همیاری و کمک اصناف و بازاریان ، تجار و خیرین بازاری اهواز تهیه گردیده است