کد خبر : 96638

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زالی عصر چهار شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعداد مراجعین امروز به بخش‌های درمانی ۶ هزار و ۳۹۰ نفر بوده که عدد قابل توجهی است و از این جمع حدود ۳۱۲ نفر نیاز به بستری بیمارستانی در بخش‌های عمومی و ۸۱ بیمار هم در بخش‌های ویژه بیمارستان‌های تهران بستری […]به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زالی عصر چهار شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعداد مراجعین امروز به بخش‌های درمانی ۶ هزار و ۳۹۰ نفر بوده که عدد قابل توجهی است و از این جمع حدود ۳۱۲ نفر نیاز به بستری بیمارستانی در بخش‌های عمومی و ۸۱ بیمار هم در بخش‌های ویژه بیمارستان‌های تهران بستری شدند که مشاهده می‌کنیم آمار نگران کننده شده است.

وی با بیان اینکه آمار جدید دارای شیب ملایم رو به افزایش است گفت: با حضور متراکم در شهر و ترددهای فراوان‌تر مسئله نگران کننده تر هم خواهد شد.

زالی بیان داشت: مهم‌ترین نکته ترددهای غیر ضروری است و نباید این باور در مردم شکل بگیرد که کرونا کنترل شده است بلکه هم اکنون در شرایط خاموشی و طغیان بیماری قرار داریم.

رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران عنوان داشت: آمارها حاکی از عدم کنترل قطعی است و در چنین شرایطی هر گونه بازگشت شتاب زده و عجولانه در اجتماع منجر به تشدید مراجعات بیمارستانی و تشدید مرگ و میر و موارد بدحال می‌شود.منبع: مهر