کد خبر : 96692

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، رئیس جمهوری آمریکا ابتلای «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی به بیماری خطرناک را بعید دانست اما توضیح نداد که در این خصوص با مقامات پیونگ یانگ تماسی داشته است یا نه. دونالد ترامپ در نشست خبری عصر پنج شنبه به وقت واشنگتن گفت: فکر می‌کنم این […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، رئیس جمهوری آمریکا ابتلای «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی به بیماری خطرناک را بعید دانست اما توضیح نداد که در این خصوص با مقامات پیونگ یانگ تماسی داشته است یا نه.

دونالد ترامپ در نشست خبری عصر پنج شنبه به وقت واشنگتن گفت: فکر می‌کنم این خبر نادرست است و گزارشات بر اساس اسناد قدیمی منتشر شده است.

ترامپ افزود: ما رابطه مطلوبی با کره شمالی داریم و رابطه من با کیم جونگ اون خوب است. امیدوارم حال او خوب باشد و چیزی نیست که باعث شود من غیر از این فکر کنم.

رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا اطلاعاتی در خصوص وضعیت کیم جونگ اون در دست دارد یا نه، گفته بود: ما نمی‌دانیم. ما با آنها روابط خوبی داریم و فقط می‌توانم بگویم که برای او آرزوی سلامتی دارم.

ترامپ افزود: گزارشاتی وجود دارد، اما از سوی هیچ کسی تأیید نشده است. اخباری در این خصوص در سی ان ان منتشر شده اما من چیزهایی که توسط آن منتشر می‌شود را زیاد تصدیق نمی‌کنم.منبع: مهر