کد خبر : 96574

سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: امسال هم صنوف مانند سالهای گذشته می‌توانند فعالیتشان را تا سحر ادامه دهند، منتهی حتماً باید پروتکل‌های بهداشتی را که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام می‌کند در واحدهای مختلف صنفی رعایت شود. وی افزود: یعنی […]سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: امسال هم صنوف مانند سالهای گذشته می‌توانند فعالیتشان را تا سحر ادامه دهند، منتهی حتماً باید پروتکل‌های بهداشتی را که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام می‌کند در واحدهای مختلف صنفی رعایت شود.

وی افزود: یعنی یکی از موضوعاتی که پلیس اماکن با جدیت دنبال می‌کند و در سرلوحه کار او وجود دارد بحث پروتکل‌های بهداشتی است که ستاد کرونا و وزارت بهداشت اعلام می‌کند.

به گفته سردار رحیمی مراکز تهیه و توزیع غذا، اغذیه فروشی‌ها، رستوران‌ها و آب میوه فروش می‌توانند از افطار تا سحر به فعالیت خود ادامه دهند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: قطعاً برابر پروتکل‌های اعلامی، واحدهای صنفی می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند و طبیعتاً پلیس تا سحر اجازه فعالیت به اصناف را همانند سال‌های گذشته می‌دهد.

سردار رحیمی در پایان گفت: ولی همین جا تاکید می‌کنم پروتکل‌ها و ضوابط و مقرراتی که از سوی وزارت بهداشت، ستاد ملی کرونا و کمیته اجتماعی-انتظامی و امنیتی اعلام می‌شود را باید واحدهای صنفی با جدیت دنبال کنند که خدای ناکرده این بیماری مجدد شیوع نیابد.
 منبع: مهر