کد خبر : 96604

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بغداد الیوم، «سعد السعدی» عضو ائتلاف فتح عراق به رهبری هادی العامری اعلام کرد که احزاب سیاسی شیعی با «مصطفی الکاظمی» نخست وزیر مکلف این کشور اختلافی در زمینه اخراج نظامیان آمریکایی ندارند. بر اساس این گزارش، وی دامن زدن به وجود اختلافات میان احزاب شیعی و الکاظمی […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بغداد الیوم، «سعد السعدی» عضو ائتلاف فتح عراق به رهبری هادی العامری اعلام کرد که احزاب سیاسی شیعی با «مصطفی الکاظمی» نخست وزیر مکلف این کشور اختلافی در زمینه اخراج نظامیان آمریکایی ندارند.

بر اساس این گزارش، وی دامن زدن به وجود اختلافات میان احزاب شیعی و الکاظمی بر سَر مسأله اخراج آمریکایی‌ها از خاک عراق را شایعه پراکنی توصیف کرد.

این عضو ائتلاف فتح عراق تأکید کرد: احزاب شیعی و مصطفی الکاظمی با اولویت قرار دادن اخراج نظامیان آمریکایی از خاک عراق توسط کابینه جدید توافق کرده اند و نخست وزیر مکلف هم هیچ مشکلی در این زمینه ندارد.

السعدی اظهار داشت: طبق توافق صورت گرفته میان احزاب و جریان‌های سیاسی شیعی با الکاظمی، قرار است طرح اخراج نظامیان آمریکایی از خاک عراق در برنامه وی درج و ارائه شود.منبع: مهر