کد خبر : 97437

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ۴ پروژه عمرانی با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال در شهرک صنعتی بندر امام خمینی اجرایی شده است.

به گزارش  پایگاه خبری خوز۲۴ به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان؛ ” اخلاق محمدیان ” امروز ( ۲۳ اردیبهشت) در بازدید از پروژه های عمرانی در دست اجرا در شهرک صنعتی بندر امام خمینی اظهار کرد: شبکه برق فشار متوسط ۳۳ کیلوولت به طول ۶ کیلومتر جهت تامین ۸ مگاوات برق با اعتبار ۳۳ میلیارد ریال و پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد در دست اجرا می باشد و بزودی به مرحله بهره برداری خواهد رسید‌‌.
وی اجرای شبکه مخابرات به روش فیبرنوری را یک نوآوری و فرصت مطلوب در عرصه تامین زیرساخت های مورد نیاز برای سرمایه گذاری دانست و عنوان کرد: عملیات اجرایی شبکه مخابرات شهرک صنعتی بندر امام خمینی به طول ۵ کیلومتر و با اعتبار ۶ میلیارد ریال به اتمام رسیده است.
محمدیان در رابطه با سایر پروژه های عمرانی آماده بهره برداری در شهرک صنعتی بندر امام خمینی بیان کرد: احداث شبکه روشنایی با فناوری LED به طول ۳ کیلومتر با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال به اتمام رسیده است.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در ادامه از پروژه زیرسازی و خیابان سازی فاز توسعه شهرک صنعتی بندر امام خمینی که به طول ۵ کیلومتر و با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد در حال اجرا است بازدید نمود.