کد خبر : 96458

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید نمکی، در پیامی به مناسبت روز آزمایشگاهیان، عنوان داشت: فرا رسیدن روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی را به تمامی همکارانم که در رده‌های مختلف در آزمایشگاه‌های کشور تلاش می‌کنند، صمیمانه تبریک عرض می‌کنم. در ماه‌های اخیر، ایثار و فداکاری بی بدیل عزیزان در آزمایشگاه‌های سراسر کشور جهت تشخیص موارد COVID-19 […]به گزارش خبرگزاری مهر، سعید نمکی، در پیامی به مناسبت روز آزمایشگاهیان، عنوان داشت: فرا رسیدن روز آزمایشگاه و علوم آزمایشگاهی را به تمامی همکارانم که در رده‌های مختلف در آزمایشگاه‌های کشور تلاش می‌کنند، صمیمانه تبریک عرض می‌کنم.

در ماه‌های اخیر، ایثار و فداکاری بی بدیل عزیزان در آزمایشگاه‌های سراسر کشور جهت تشخیص موارد COVID-19 برگ زرین دیگری از نقش آفرینی مجاهدانه متخصصین و کارشناسان و پرسنل آزمایشگاه‌های کشور در خدمت به مردم عزیز در دفتر ایام این سرزمین به ثبت رساند که همواره در یاد مردم قدرشناس جاودانه خواهد ماند.

امروز همکاران ما در رشته‌های مختلف علوم آزمایشگاهی سهمی بسزایی در روند پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های واگیر و غیر واگیر دارند که بر همگان آشکار است و بی تردید این نقش عالمانه و مؤثر با اعتلای روز افزون علمی در این حوزه مهم هر روز پررنگ‌تر خواهد شد.

امید است با لطف الهی، همدلی و وفاق همه مدافعان سلامت بتوانیم در کنار هم هرچه زودتر شاهد سلامت و رهایی کامل مردم سرزمینمان از شر این بیماری نوپدید نیز باشیم.منبع: مهر