کد خبر : 96432

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از کنفدراسیون صادرات ایران، سامانه جامع تجارت در اطلاعیه‌ای، از امکان اعتبارسنجی صرافی‌ها خبر داد. پیش از این، برخی واردکنندگان از عملکرد برخی صرافی‌ها در خصوص تاخیر یا عدم انجام تعهدات انتقال ارز، گلایه‌مند بودند. در این میان، موضوع اعتبار صرافی‌ها به دلیل مبالغ بالا در انتقال ارز واردات […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از کنفدراسیون صادرات ایران، سامانه جامع تجارت در اطلاعیه‌ای، از امکان اعتبارسنجی صرافی‌ها خبر داد. پیش از این، برخی واردکنندگان از عملکرد برخی صرافی‌ها در خصوص تاخیر یا عدم انجام تعهدات انتقال ارز، گلایه‌مند بودند.

در این میان، موضوع اعتبار صرافی‌ها به دلیل مبالغ بالا در انتقال ارز واردات در شرایط تحریم، با چالش‌هایی مواجه بوده که اکنون به نظر می‌رسد با امکان اعتبارسنجی صرافی‌ها، بخش مهمی از این مشکلات برطرف شود.

در اطلاعیه سامانه جامع تجارت در این خصوص با اشاره به امکان مشاهده وضعیت معاملات صرافی‌ها خطاب به کاربران آمده است: به اطلاع می‌رساند، از این پس می‌توانید هنگام انتخاب صرافی مورد نظر در بخش خرید ارز، با ورود به جزئیات نتایج نظرسنجی، جزئیات وضعیت معاملات صرافی‌ها را مشاهده نمایید.منبع: مهر