کد خبر : 92999

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد: به اطلاع مصر رسانده ایم که فلسطینی‌ها به مخالفت با معامله قرن خواهند پرداخت و دستوری به دستگاه‌های امنیتی به منظور ممانعت از رسیدن تظاهرات کنندگان به خطوط تماس داده نخواهد شد. وی افزود: ما موشک و هواپیما نداریم […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد: به اطلاع مصر رسانده ایم که فلسطینی‌ها به مخالفت با معامله قرن خواهند پرداخت و دستوری به دستگاه‌های امنیتی به منظور ممانعت از رسیدن تظاهرات کنندگان به خطوط تماس داده نخواهد شد.

وی افزود: ما موشک و هواپیما نداریم اما اراده و عزم و ملت بزرگ داریم. ما طی روزهای آتی در حالت فوق العاده خواهیم بود و از همه می‌خواهیم که با ما باشند و ما به همه نیاز داریم. فلسطین روزهای سختی خواهد داشت و باید نتایج مخالفت را هرچه می‌خواهد باشد، بپذیریم و با تمام وجود در صحنه باشیم و مقاومت مردمی افزایش یابد. موضع ما در روزهای آتی یکپارچه خواهد بود.

محمود عباس گفت: ترامپ می‌خواهد موضوعی را به ما تحمیل کند که ما آنرا نمی‌خواهیم. این مساله غیرممکن است و همه شما می‌دانید ملت ما زمانی که مخالفت کند، چگونه ملتی است.

وی تاکید کرد: از عمرم زیاد نمانده است نمی‌خواهم که خائن قلمداد شوم. هنگامی که با گفتگو با ترامپ مخالفت کردم به من گفت که تاوان رفتار احمقانه ات را خواهی داد.

همزمان خبرنگار المیادین در کرانه باختری از تحرکات نظامیان صهیونیست در کرانه باختری و فرستادن بالن و ابزار جاسوسی برای رصد رام الله خبر داد.

خبر دیگر اینکه یک منبع دیپلماتیک به المیادین اعلام کرد که سفیران برخی کشورهای عربی برای مراسم رونمایی از معامله قرن دعوت شده اند.منبع: مهر