کد خبر : 93001

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رسمی فلسطین (وفا)، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نشست فوری رهبران فلسطینی در روز سه شنبه و در آستانه رونمایی ترامپ از طرح موسوم به معامله قرن را خواستار شد. بر اساس این گزارش، محمود عباس از رهبران فلسطینی خواست ساعت هفت بعدازظهر سه شنبه در مقر تشکیلات […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری رسمی فلسطین (وفا)، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نشست فوری رهبران فلسطینی در روز سه شنبه و در آستانه رونمایی ترامپ از طرح موسوم به معامله قرن را خواستار شد.

بر اساس این گزارش، محمود عباس از رهبران فلسطینی خواست ساعت هفت بعدازظهر سه شنبه در مقر تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله نشست فوری تشکیل دهند.

نشست فوری رهبران فلسطینی قرار است یک ساعت پیش از زمانی که کاخ سفید برای رونمایی از مفاد طرح موسوم به معامله قرن اعلام کرده است برگزار شود.

این در حالی است که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در جریان دیدار با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کاخ سفید اعلام کرد که فردا از طرح آمریکا درباره فلسطین موسوم به «معامله قرن» رونمایی خواهد کرد.

در همین ارتباط گفته شده که قرار است فردا ساعت ۱۲ بعدازظهر به صورت رسمی «معامله قرن» رونمایی شود.

ترامپ همچنین در این دیدار مدعی شده این طرح که فردا اعلام خواهد شد، مورد توافق بسیاری از کشورهای عربی است.

در حالی که اعتراضات و مخالفت‌ها با طرح آمریکا در مناطق فلسطینی بسیار زیاد است، ترامپ اما مدعی شده که این طرح همان است که فلسطینی‌ها نیز در نهایت خواستار آن هستند.منبع: مهر