کد خبر : 93148

به گزارش خبرگزاری مهر، صبح امروز «رادیو چین» ضمن انتشار متن دستنوشته‌ای از مجید مجیدی کارگردان سرشناس ایرانی برای همدردی با خانواده قربانیان ویروس کرونا، از قصد این فیلمساز برای ساخت فیلمی در این باره خبر داد. مجید مجیدی با انتشار نامه دیگری که در اختیار رسانه‌های ایران قرار داد، خبر ساخت فیلم درباره ویروس […]به گزارش خبرگزاری مهر، صبح امروز «رادیو چین» ضمن انتشار متن دستنوشته‌ای از مجید مجیدی کارگردان سرشناس ایرانی برای همدردی با خانواده قربانیان ویروس کرونا، از قصد این فیلمساز برای ساخت فیلمی در این باره خبر داد.

مجید مجیدی با انتشار نامه دیگری که در اختیار رسانه‌های ایران قرار داد، خبر ساخت فیلم درباره ویروس کرونا را کذب محض دانست.

متن این نامه به شرح زیر است:

بعد از تعاملات بسیار زیادی که در این چند سال با مدرسه فیلمسازی پکن و دانشگاه سینمایی شهر پکن داشتم در نهایت حدود ٢سال پیش تصمیم به ساخت فیلمی درباره کودکان در چین گرفتم که مقدمات ساختش هم فراهم شد.

چند روز پیش متاسفانه متوجه شدم که تعدادی از اعضای خانواده بعضی از دوستانم در مدرسه فیلمسازی پکن و کمپانی‌ای که با آنها قصد همکاری داشتم گرفتار ویروس کرونا شده‌اند.

همین دوستانم در هفته‌های گذشته در جریان حال و روز بد من به خاطر اتفاقات تلخ حادث شده برای مردم عزیز کشورم بودند و بارها و بارها مراتب تسلای خودشان را در همدردی با مردم عزیزمان به من ابراز کردند. به همین خاطر حسب وظیفه و به رسم ادب متنی را جهت همدردی برایشان فرستادم که نمی‌دانم چگونه خبر کذب ساخت فیلم در مورد کرونا از آن بیرون آمد!

بنده به هیچ عنوان قصد ساخت فیلم درباره ویروس کرونا را نداشته و نخواهم داشت و این خبر کذب محض است.منبع: مهر