کد خبر : 93150

به گزارش خبرنگار مهر، پیرحسین کولیوند عصر جمعه در حاشیه نشست کارگروه ویژه بیماری کرونای استان تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تاکنون هیچکدام از دانشجویان ایرانی مقیم چین به بیماری کرونا مبتلا نشده‌اند اظهار داشت: تمام اقدامات صورت گرفته جهت پیشگیری از این بیماری است. رئیس اورژانس کشور گفت: با توجه به […]به گزارش خبرنگار مهر، پیرحسین کولیوند عصر جمعه در حاشیه نشست کارگروه ویژه بیماری کرونای استان تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تاکنون هیچکدام از دانشجویان ایرانی مقیم چین به بیماری کرونا مبتلا نشده‌اند اظهار داشت: تمام اقدامات صورت گرفته جهت پیشگیری از این بیماری است.

رئیس اورژانس کشور گفت: با توجه به اینکه قرار شده است که دانشجویان مقیم کشور چین به کشور بازگردند تمام اقدامات لازم مورد پیش بینی قرار گرفته است و مردم اطمینان خاطر داشته باشند که در صورت ابتلاء هر موردی به طور شفاف به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

کولیوند اخبار مربوط به ابتلاء به ویروس کرونا در کشور را تکذیب کرد و بیان داشت: نمی‌توان بیماری کرونا را از مردم پنهان کرد و خبر ابتلاء به این بیماری در ایران صحت ندارد.

وی خطاب به مردم عنوان داشت: مردم حتماً موارد بهداشتی را مد نظر داشته باشند و استفاده از ماسک را ضروری بدانند و از تماس با افراد بیمار خودداری کنند و مطمئن باشند که تمام مبادی ورودی کشور تحت کنترل تیم‌های بهداشتی است.منبع: مهر