کد خبر : 93020

محمد عباسی عضو شورای ائتلاف در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اینکه در کشور بحرانی وجود ندارد، گفت: مردم از بی‌تدبیری و نابسامانی‌های مدیریتی رنج می‌برند. بی‌تدبیرها برای توجیه ناکارآمدی‌ و بی‌عرضگی‌های خود می‌خواهند کشور و اقتصاد را بحرانی جلوه بدهند. وی با بیان اینکه بیکاری و گرانی حاصل بی‌تدبیری است نه تحریم، […]محمد عباسی عضو شورای ائتلاف در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اینکه در کشور بحرانی وجود ندارد، گفت: مردم از بی‌تدبیری و نابسامانی‌های مدیریتی رنج می‌برند. بی‌تدبیرها برای توجیه ناکارآمدی‌ و بی‌عرضگی‌های خود می‌خواهند کشور و اقتصاد را بحرانی جلوه بدهند.

وی با بیان اینکه بیکاری و گرانی حاصل بی‌تدبیری است نه تحریم، عنوان کرد: متأسفانه امروز ما شاهد هستیم که برخی تعاونی‌ها و مراکز تولیدی با مشکلات زیادی برای ادامه فعالیت خود مواجه هستند و کسانی که فکر می‌کنند برای خدمت به مردم باید سراغ مذاکره بروند، فراموش کرده‌اند که بهترین خدمت به مردم و انقلاب راه‌اندازی مراکز تولیدی است.

وزیر اسبق ورزش و جوانان بیان کرد: برخی با بی‌منطقی همچنان منتظر اروپا و آمریکا هستند تا مشکلات کشور را رفع کنند. متأسفانه جامعه بین‌الملل با پذیرش آقایی آمریکا و روحیه کدخدایی حاکمیت صهیونیستی، بتی را بنا کرده اند که امروز در مقابل این تکبر زورگویانه در استیصال مانده اند.

عباسی افزود: امروز بیشتر جبهه‌های مقدم این مقاومت را در لبه تیز مقابله قرار داده است که بنا بر آنچه پیش رفته جبهه مقاومت جهانی به سرداری انقلاب اسلامی با مرکزیت ایران است. ما هیچ راهی جز اقتصاد مقاومتی نداریم و این مهم بارها برای ما ثابت شده است اما برخی نمی‌خواهند حقیقت را قبول کنند.

وی گفت: آمریکایی‌ها که گمان نمی‌کردند انقلاب امام خمینی (ره) در ایران برای منافعشان آنقدر دردسر آفرین باشد، از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی انواع توطئه‌ها و دسیسه‌ها را از جاسوسان و مزدوران، کودتا، حمله نظامی، جنگ تحمیلی، منافق سازی و گروهک بازی، تفرقه افکنی قومی و تحریم به کار گرفتند.

وزیر اسبق ورزش و جوانان تصریح کرد: ملت ایران هم با تاسی از فرهنگ عاشورایی و روحیه انقلابی علیرغم تحمل سختی و فدا کردن جوانان خود تا کنون نه تنها توانست در مقابل همه این دسیسه‌ها و خیانت‌ها ایستادگی کنند، بلکه توانست گستره این جبهه مقاومت را با همراهی ملت‌های مظلوم و آزاده ای در لبنان، عراق، افغانستان، سوریه، نیجریه، آمریکای لاتین و.. در خاورمیانه، آفریقا حتی در دل ملت‌های غربی گسترش دهند.

عباسی در پایان تاکید کرد: در حال حاضر این جبهه مقاومت علیرغم فشار و خیانت آمریکا و هم پیمانان و مزدورانی مانند سعودی و امارات و.. توانسته اند با رساندن پیام مظلومیت مستضعفین و به خصوص ملت‌های تحت ستم جهان، همراهان بیشتری از دل سایر دولت‌ها فراهم کند.منبع: مهر