کد خبر : 90574

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، محمد آزاد بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رامسر اظهار کرد: ۹ دی روز بصیرت و همراهی با ولایت است که این روز روشنگری مردم را گرامی می‌داریم. وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های بعد انقلاب با اجرای ۱۰ هزار پروژه در رامسر همراه بوده […]


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، محمد آزاد بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رامسر اظهار کرد: ۹ دی روز بصیرت و همراهی با ولایت است که این روز روشنگری مردم را گرامی می‌داریم.

وی با اشاره به اینکه فعالیت‌های بعد انقلاب با اجرای ۱۰ هزار پروژه در رامسر همراه بوده و این نتیجه تلاش مسؤولان و همراهی مردم است، اظهار کرد: امروز در خدمت‌‌رسانی به مردم سربلند هستیم که این نشان دهنده رفع مشکلات نیست و ما در جریان مشکلات هستیم.

فرماندار رامسر با بیان اینکه باید دانست که پس از پیروزی انقلاب اسلامی مشکلات و چالش‌های بسیاری برای همه ملت ایجاد شد و باوجود همه این‌ها و حمایت‌هایی که دشمن داشت نتوانست کاری کند و ملت ایران جنگ را تبدیل به دفاع مقدس کردند. 

این مسؤول ادامه داد: آخرین تلاش دشمنان ایجاد تحریم‌های دور از منطق برای مردم بوده
اما همانگونه که توانستیم از مشکلات گذشته عبور کنیم همچنان موفق خواهیم بود.

آزاد خاطر‌نشان کرد: ما مسؤولان در میدان حقیقت خدمتگزاری مردم قرار گرفتیم و باید به دنبال هم‌افزایی یکدیگر و خدمت به مردم باشیم و با انسجام کشور و ملت را از گردنه سخت که توسط دشمن ایجاد شده عبور دهیم و با اینکه امروزه در جنگ سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و… به سر می‌بریم و در دوران دفاع قرار داریم، اکنون نیز باید همچون دفاع مقدس با انسجام و همدلی موفق شویم.

وی با اشاره به اینکه کارهای بزرگی در رامسر در حال انجام هستند، اظهار کرد: گام‌های آخر فرودگاه رامسر که کاری ملی است در حال برداشته شدن است و پردیس دانشگاهی ما با ۶۰۰ دانشجو بیش از ۹۸  درصد کارهای آن انجام شده است.

فرماندار رامسر افزود: واحد ملاصدرا و کانون فرهنگی شهر کتالم و بسیاری از پروژه‌های دیگر در حال انجام هستند و برخی در روزهای آینده مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

این مسؤول با اشاره به مجتمع فرهنگی رامسر، پروژه احیای باغ ۳۰ هکتاری، گازرسانی مناطق مختلف و دوردست، خاطر‌نشان کرد: امیدواریم با همراهی مسؤولان و رهنمودهای مقام معظم رهبری کشتی را به سر منزل مقصد برسانیم.

آزاد در ادامه با اشاره به اینکه در شهرستان رامسر همدلی بین مردن و مسؤولان زبانزد است، گفت: در آتش‌سوزی اخیر که آمفی تئاتر هتل رامسر دچار حریق شد با همکاری همه دستگاه‌ها جلوی خسارت ملی با وجود وزش باد بالای ۹۰ کیلومتر در ساعت گرفته شد که از خسارت بیشتر جلوگیری شد.

انتهای پیام/۸۶۰۳۹/عمنبع: فارس