کد خبر : 91280

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان گفت: بر اساس ارزیابی های به عمل آمده توسط استانداری خوزستان این شرکت موفق به کسب امتیاز ۱۰۰ در ارزیابی های حقوق شهروندی و عفاف و حجاب شده است.

به گزارش پایگاه خبری خوز ۲۴ به نقل از روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان؛ اخلاق محمدیان با اشاره به اینکه تکریم مردم و ارائه خدمات مناسب به شهروندان از مصادیق حقوق شهروندی است که احترام به این مهم خود در زمره حقوق شهروندی محسوب می شود اظهار داشت: بر اساس بازرسی های محسوس و غیر محسوس بازرسان ستاد صیانت استان از اقدامات و عملکرد سال ۹۷ دستگاه های اجرایی و بررسی و ارزیابی مستندات،  این شرکت موفق به دریافت امتیاز ۱۰۰ در حوزه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب شده است.

وی گفت: با توجه به ضرورت ارائه خدمات مطلوب به مراجعان و سرمایه گذاران در راستای اهداف دولت تدبیر و امید، این شرکت در حوزه برنامه های ٩ گانه حقوق شهروندی و ١٠ گانه عفاف و حجاب به عنوان دستگاه برتر شناخته شد.

محمدیان افزود: شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان علاوه بر پیاده سازی کامل دستور العمل های ابلاغی در تمامی حوزه های تحت مدیریت خود، همواره تلاش داشته است با اجرای برنامه های فرهنگی متعدد به نهادینه سازی فرهنگ اسلامی و ایرانی و تقویت فضای معنوی در سیستم اداری بپردازد.