کد خبر : 90598

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، علی نظرمحمدی و اکبر پرهیزکار مدیرعامل رایکا بابل عصر امروز (دوشنبه) پس از مذاکراتی فشرده با یکدیگر به تفاهم رسیده و سرمربی سابق سرخ‌های شهر باران با عقد قراردادی به مدت ۱۸ ماه به‌عنوان سرمربی جدید رایکا بابل انتخاب شد. نظرمحمدی فصل ۹۸-۹۹ را با سرمربیگری سپیدرود رشت آغاز […]


به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، علی نظرمحمدی و اکبر پرهیزکار مدیرعامل رایکا بابل عصر امروز (دوشنبه) پس از مذاکراتی فشرده با یکدیگر به تفاهم رسیده و سرمربی سابق سرخ‌های شهر باران با عقد قراردادی به مدت ۱۸ ماه به‌عنوان سرمربی جدید رایکا بابل انتخاب شد.

نظرمحمدی فصل ۹۸-۹۹ را با سرمربیگری سپیدرود رشت آغاز کرد و پس از ۱۳ هفته حضور بر روی نیمکت سرخ‌ها موفق به کسب چهار پیروزی و سه تساوی در رقابت‌های لیگ یک شده و در شش مسابقه طعم شکست را چشید!

سپیدرود با سرمربیگری نظرمحمدی در پایان هفته سیزدهم موفق به کسب ۱۵ امتیاز شده و در مکان دوازدهم جدول ایستاد؛ شکست در هفته سیزدهم مقابل داماش گیلان، مدیران سپیدرود را مجاب به برکناری نظرمحمدی کرده و این مربی جوان به کار خود در سپیدرود پایان داد؛ نادر دست‌نشان جایگزین نظرمحمدی شده و در چهار بازی انتهایی نیم‌فصل نخست از کسب امتیاز بازماند، سپیدرود با کسب ۱۵ امتیاز در پایان نیم‌فصل نخست در مکان پانزدهم جدول ایستاد.

نظرمحمدی فصل گذشته جانشین اکبر محمدی در باشگاه خونه به خونه شد و خیلی زود به دلیل مشکلات مالی از این تیم کناره‌گیری کرده و نیمکت داغ سرمربیگری تیم بابلی را تحویل اکبر میثاقیان داد.

به گزارش فارس، تیم فوتبال رایکا بابل فصل را با سرمربیگری مهران نجفی آغاز کرد، نجفی خیلی زود جای خود را به حسین مسگرساروی داده و پس از تغییرات مدیریتی، هادی شکوری به‌عنوان سرمربی به تیم بابلی پیوست؛ نظرمحمدی چهارمین سرمربی تیم رایکا در فصل جدید رقابت‌های لیگ یک است.

رایکایی‌ها در پایان نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ یک با کسب ۱۳ امتیاز در مکان هفدهم جدول ۱۸ تیمی ایستاده‌اند، این تیم در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ یک در رشت به مصاف داماش گیلان می‌رود.

انتهای پیام/۳۳۸۹منبع: فارس