کد خبر : 90475

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سرپرست باشگاه تراکتور در پیامی از حماسه آفرینی هواداران تراکتور در بازی با پیکان تشکر کرد که مشروح پیام به شرح زیر است: «قطعا عبور سربلند از بحران‌ها و کسب چهار پیروزی پیاپی بدون حمایت هواداران میسر نبود. امروز شما هواداران بار دیگر نام تراکتور را در فوتبال ایران […]


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سرپرست باشگاه تراکتور در پیامی از حماسه آفرینی هواداران تراکتور در بازی با پیکان تشکر کرد که مشروح پیام به شرح زیر است:

«قطعا عبور سربلند از بحران‌ها و کسب چهار پیروزی پیاپی بدون حمایت هواداران میسر نبود. امروز شما هواداران بار دیگر نام تراکتور را در فوتبال ایران بر سر زبان‌ها انداختید.

شما شعار «عیبی یوخ» را در ورزشگاه شهدای قدس طنین انداز کردید که همین حمایت‌ها باعث شد بازیکنان پس از دریافت گل، پا پس نگذاشته و با انرژی مضاعف سه گل به ثمر رسانده و دل هواداران میلیونی را شاد کنند.

در ادامه این پیام آمده است: 

حمایت‌های شما هواداران باعث دلگرمی مالک محترم، مدیریت، کادرفنی و بازیکنان می‌شود و این قول را به شما پرشور‌ها می‌دهم که از هیچ تلاشی برای خرسندی شما هواداران کم نخواهیم گذاشت.

بنده این پیروزی‌ها را به هواداران پرشور که با حمایت‌هایشان و مالک باشگاه که بادرایتشان بستر ساز موفقیت تراکتور شدند، تقدیم می‌‌کنم.»

انتهای پیام/۶۰۰۱۷منبع: فارس