کد خبر : 90376

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران در دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید. در این بازی به میزبانی ورزشگاه آزادی، وحید امیری (۳۴) برای پرسپولیس گلزنی کرد. دقایق ابتدایی بازی […]به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران در دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

در این بازی به میزبانی ورزشگاه آزادی، وحید امیری (۳۴) برای پرسپولیس گلزنی کرد.

دقایق ابتدایی بازی موقعیت چندانی نصیب دو تیم نشد. در دقیقه ۲۲ محمد عباس زاده مهاجم نساجی ضربه‌ای به سمت دروازه پرسپولیس زد که توپ این بازیکن با اختلاف به بیرون رفت.

پرسپولیس از دقیقه ۲۹ به بعد بر شدت حملاتش افزود. ابتدا علی علیپور ضربه‌ای فنی به سمت دروازه نساجی زد که علیرضا حقیقی این ضربه را مهار کرد. حقیقی در دقیقه ۳۱ هم روی شوت مهدی ترابی واکنش خوبی داشت و اجازه نداد توپ وارد دروازه اش شود.

در دقیقه ۳۴ بود که پرسپولیس روی یک ضد حمله و حرکت مهدی ترابی صاحب موقعیت شد و توپ به علی علیپور رسید. علیپور هم توپ را به نزدیکی‌های محوطه شش قدم نساجی سانتر کرد و وحید امیری با یک ضربه سر پرسپولیس را به گل اول رساند.

قضاوت این بازی بر عهده مرتضی منصوریان است. وی در نیمه نخست به محسن ربیع خواه از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.منبع: مهر