کد خبر : 90875

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، در پی حمله نیروهای متجاوز آمریکا به کاروان حامل نیروهای حشد شعبی در بامداد روز جمعه و شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی برای مقابله با هرگونه تهدید از جانب ایران نیروهای خود را به حالت آماده باش کامل […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، در پی حمله نیروهای متجاوز آمریکا به کاروان حامل نیروهای حشد شعبی در بامداد روز جمعه و شهادت سردار سرلشکر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی برای مقابله با هرگونه تهدید از جانب ایران نیروهای خود را به حالت آماده باش کامل درآورد.

وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در یک پیام توئیتری با تأیید خبر این آماده باش اعلام کرد: «با توجه به وضعیت، تصمیم گرفته شد که منطقه کوه حرمون (جبل الشیخ) امروز برای بازدید تعطیل باشد. هنوز هیچ دستورالعمل دیگری برای ساکنان منطقه جولان وجود ندارد و امور طبق معمول پیش خواهد رفت».

این در حالی است که» رهبر معظم انقلاب در واکنش به شهادت سردار قاسم سلیمانی خاطرنشان کردند: «همه‌ی دوستان – و نیز همه‌ی دشمنان – بدانند خط جهاد مقاومت با انگیزه مضاعف ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه مبارک است».منبع: مهر