کد خبر : 90432

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، این جلسات قرار است با هدف افزایش مهارت‌های ذهنی و رفتاری برای بهبود عملکرد بازیکنان تیم‌های والیبال ایران تشکیل شود. عصر امروز (شنبه) نخستین جلسه این دوره با حضور دکتر محمود معظمی برگزار شد و تمامی بازیکنان حاضر در اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال […]


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، این جلسات قرار است با هدف افزایش مهارت‌های ذهنی و رفتاری برای بهبود عملکرد بازیکنان تیم‌های والیبال ایران تشکیل شود.

عصر امروز (شنبه) نخستین جلسه این دوره با حضور دکتر محمود معظمی برگزار شد و تمامی بازیکنان حاضر در اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال برای مسابقات انتخابی المپیک، در آن شرکت کردند.

ملی‌پوشان دعوت شده به اردوی آماده‌سازی تیم‌های ملی والیبال ساحلی کشورمان نیز از دیگر بازیکنان شرکت‌کننده در این نشست بودند.

تاکید بر مباحث روانشناسی در کسب نتایج، شناخت و درک توانایی‌ها از سوی بازیکنان و عوامل روانشناسی موثر بر عملکرد تیمی، از جمله محورهای مهم این جلسه بود.

تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور شایسته در رقابت‌های انتخابی المپیک آماده می‌کند که از ۱۷ تا ۲۲ دی‌ماه در کشور چین برگزار خواهد شد و در مرحله گروهی این رقابت‌ها، با تیم‌های چین، قزاقستان و چین‌تایپه همگروه است.

همچنین تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران خود را برای حضور شایسته در تور جهانی تک ستاره درگهان آماده می‌کنند.منبع: فارس