کد خبر : 90116

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، ساکت الهامی ابتدا به عنوان دستیار به دنیزلی به تراکتور اضافه شده و بعد به تیم ماشین‌‌سازی انتقال و دستیار رسول خطیبی شد. بعد از جدایی دنیزلی از تراکتور، الهامی به تراکتور بازگشته و در ۳ بازی اخیر تیم تراکتور، به عنوان مربی این تیم را هدایت کرد. جالب […]


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، ساکت الهامی ابتدا به عنوان دستیار به دنیزلی به تراکتور اضافه شده و بعد به تیم ماشین‌‌سازی انتقال و دستیار رسول خطیبی شد.

بعد از جدایی دنیزلی از تراکتور، الهامی به تراکتور بازگشته و در ۳ بازی اخیر تیم تراکتور، به عنوان مربی این تیم را هدایت کرد.

جالب اینکه تراکتور در این ۳ بازی خانگی به ترتیب برابر تیم‌های فولاد خوزستان، نفت مسجد سلیمان و شهر خودرو مشهد که هر ۳ از تیم‌های نیمه اول جدول است به پیروزی رسیده تا ۹ امتیاز را گرفته باشد.

کسب ۱۰ امتیاز از ۱۵ امتیاز

تیم تراکتور در ۵ بازی متوالی میزبان بود که از ۱۵ امتیاز به ۱۰ امتیاز دست یافت.

این تیم با دنیزلی برابر شاهین بوشهر به تساوی بدون گل رسیده و در مصاف با ماشین‌سازی با هدایت شیخ‌لاری مغلوب شد و در نهایت در ۳ بازی اخیر خود با الهامی به ۹ امتیاز رسید تا مجددا به جمع تیم‌های بالای جدول اضافه شود.

الهامی مربی موقت یا دائمی

مربی این روزهای تراکتور عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به جا گذاشته است. اما هنوز اعتماد هواداران به خود را جلب نکرده و طرفداران تیم خواهان یک مربی با رزومه قوی هستند.

بازی با پیکان سخت‌ترین فرصت الهامی است. شاید پیروزی در این بازی حکم مربیگری وی را از موقت به دائم تغییر دهد.

اما تساوی یا باخت تراکتور الهامی را به عنوان دستیار اول سرمربی آینده تراکتور بازخواهد گرداند که قطعا خوش آیند خودش نخواهد بود، هر چند وی در مصاحبه‌هایش هیچ حساسیتی در مورد این موضوع نشان نداده است.

انتهای پیام/۳۰/۶۰۰۱۷

 

 منبع: فارس