کد خبر : 91330

فرهاد یزدان دوست رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به شعار و برنامه دانشگاه برای خدمات بیشتر به جامعه، گفت: حوزه‌هایی مانند زیست فناوری در سر لوحه خدمات دانشگاه قرار می‌گیرد. وی با بیان اینکه حدود ۲۰ درصد از اعضای هیأت علمی دانشگاه […]


فرهاد یزدان دوست رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به شعار و برنامه دانشگاه برای خدمات بیشتر به جامعه، گفت: حوزه‌هایی مانند زیست فناوری در سر لوحه خدمات دانشگاه قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه حدود ۲۰ درصد از اعضای هیأت علمی دانشگاه در حال حاضر در زمینه‌های مرتبط با حوزه زیست فناوری مشغول به تحقیق هستند، افزود: این دانشگاه در حال حاضر نزدیک به ۳۳۰ اعضای هیأت علمی دارد که امیدواریم در آینده فضای بهم پیوسته و تعاملی تعریف شده‌تری را در دانشگاه و با مجموعه های همکار، برای انسجام بیش از پیش در این مقوله پر اهمیت شاهد باشیم.

یزدان دوست همچنین بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های کاری پیشرو نظیر شرکت‌های دانش بنیان و پارک‌های فناوری و مراکز رشد برای توسعه فعالیت‌ها در این شاخه علمی تاکید کرد.

انتهای پیام/منبع: فارس