کد خبر : 91305

به گزارش خبرگزاری مهر، طبق اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این عملیات با نام عملیات سردار سلیمانی و با رمز یا زهرا (س) انجام شده است.  ‌برخی منابع خبری خارجی نیز از حمله موشکی به پایگاه «عین‌الاسد» در استان الانبار عراق پایگاه عین الأسد که میزبان نیروهای آمریکایی است، خبر داده‌اند. منابع خبری مدعی شده‌اند […]به گزارش خبرگزاری مهر، طبق اعلام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این عملیات با نام عملیات سردار سلیمانی و با رمز یا زهرا (س) انجام شده است. 

‌برخی منابع خبری خارجی نیز از حمله موشکی به پایگاه «عین‌الاسد» در استان الانبار عراق پایگاه عین الأسد که میزبان نیروهای آمریکایی است، خبر داده‌اند.

منابع خبری مدعی شده‌اند دست‌کم ۵ راکت در این پایگاه یا در نزدیکی آن فرود آمده است. برخی منابع تعداد راکت‌های اصابت‌کرده را ۶ فروند و برخی دیگر تا ۳۰ فروند عنوان کرده‌اند.

خبرنگار الحره به نقل از منابع میدانی گزارش داده حمله به عین‌الانبار، حمله‌ای هماهنگ بوده و از سکوهای پرتاب متعدد صورت گرفته است.

در همین حال، منابعی دیگر از شنیده شدن صدای انفجار مهیب در «اربیل» خبر داده‌اند. گفته می‌شود بالگردهای آمریکایی در حال پرواز بر فراز این شهر هستند.منبع: مهر