کد خبر : 90409

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، پدر حدود ده روز قبل سکته مغزی کرده و پس از ترخیص سمت راست بدن فلج و قدرت تکلم و بلع ندارد. فرزند ۱۴ساله شان از چند سال قبل مبتلا به دیستروفی عضلانی شدید شده و چون درمان قطعی ندارد تنها ویتامین مصرف می‌کند و باید فیزیوتراپی کند که […]


به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، پدر حدود ده روز قبل سکته مغزی کرده و پس از ترخیص سمت راست بدن فلج و قدرت تکلم و بلع ندارد. فرزند ۱۴ساله شان از چند سال قبل مبتلا به دیستروفی عضلانی شدید شده و چون درمان قطعی ندارد تنها ویتامین مصرف می‌کند و باید فیزیوتراپی کند که بدلیل ناتوانی مالی تقریبا انجام نمی شود. ویلچر هم نیاز دارد که ندارد.

در حال حاضر تحت پوشش بهزیستی هست و برای وی کارت معلولیت صادر شده ولی متاسفانه بهزیستی اعلام داشته بعلت نداشتن بودجه هیچ خدمتی به ایشان نمی‌تواند ارایه دهد.

مستاجر طبقه سوم آپارتمانی قدیمی در اطراف تهران هستند با ودیعه ۸ میلیون و ۳۴۰ هزارتومان اجاره که به علت عدم پرداخت ماه‌ها اجاره مجموعه ودیعه برداشت شده؛ شغل پدر تعمیر لوازم خانگی با حقوق ماهیانه حدود یک و نیم میلیون تومان بوده است.

با توجه به شرایط جسمی پدر و پسر خانواده بهتر است آپارتمانی در طبقه همکف اجاره کنند. موسسه خیریه همت قصد دارد برای کمک ضروری به این خانواده و تامین مسکن مورد نیاز ایشان ۲۰ میلیون تومان را با کمک کاربران خود تامین کند.

شماره کارت جهت کمک : ۵۰۴۱۷۲۱۰۶۲۸۰۶۲۷۹ و کد USSD: *720*5588#

انتهای پیام/منبع: فارس