کد خبر : 90508

اکبر صمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اردبیل اظهار کرد: تندباد طی سه روز ۳۰ میلیارد ریال به اماکن و تأسیسات شهرستان مشگین شهر خسارت زد. وی افزود: از روز سه شنبه هفته گذشته تا روز شنبه هفته جاری تندبادی در مشگین شهر رخ داد که سرعت آن گاها به ۱۱۰ کیلومتر در ساعت می‌رسید. […]


اکبر صمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اردبیل اظهار کرد: تندباد طی سه روز ۳۰ میلیارد ریال به اماکن و تأسیسات شهرستان مشگین شهر خسارت زد.

وی افزود: از روز سه شنبه هفته گذشته تا روز شنبه هفته جاری تندبادی در مشگین شهر رخ داد که سرعت آن گاها به ۱۱۰ کیلومتر در ساعت می‌رسید.

فرماندار مشگین شهر بیان کرد: در اثر وزش این تندباد خسارات قابل توجهی به اماکن مسکونی، تجاری، طرح‌های تولیدی و اقتصادی، کشاورزی، باغات، تاسیسات زیربنایی شهرستان و تابلوها و علائم اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان وارد شده است.

وی ادامه  داد: شهرداری مشگین شهر از این پدیده ۱۰ میلیارد ریال خسارت دیده که شکستن درختان و شیشه منازل و اماکن عمومی و نیز خسارت سقوط درخت بر روی خودرو و تأسیسات شهری از جمله چراغ‌ها و ریسه‌های تزئین شهری از جمله آنها است.

صمدی گفت: به تاسیسات برق‌رسانی شهرستان نیز ۴ میلیارد ریال خسارت از طریق شکستن تیرهای چراغ برق و ترانس‌های برق وارد شده است.

انتهای پیام/۳۴۶۳/۶۳۲منبع: فارس