کد خبر : 90202

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع خبری می‌گویند که حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه در بامداد پنج‌شنبه همچنان ادامه دارد و جنگنده‌های این رژیم به اهدافی در این منطقه تجاوز کرده‌اند. الجزیره خبر داده که جنگنده‌های اسرائیلی مواضع مقاومت فلسطین را در شمال و جنوب غزه هدف حملات خود قرار داده‌اند. یک منبع […]


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع خبری می‌گویند که حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه در بامداد پنج‌شنبه همچنان ادامه دارد و جنگنده‌های این رژیم به اهدافی در این منطقه تجاوز کرده‌اند.

الجزیره خبر داده که جنگنده‌های اسرائیلی مواضع مقاومت فلسطین را در شمال و جنوب غزه هدف حملات خود قرار داده‌اند. یک منبع خبری فلسطینی هم گزارش داده که جنگنده‌های ارتش صهیونیستی یک منطقه را در شمال غزه با سه فروند راکت هدف حمله قرار داده‌اند.

ساعتی قبل نیز شبکه المنار گزارش داد که توپخانه رژیم اشغالگر صهیونیستی منطقه‌ای را در بیت‌لاهیا هدف حمله قرار داده است.

این حملات پس از آن رخ داد که شلیک موشک از نوار غزه به شهرک صهیونیست‌نشین عسقلان، «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس را که برای تبلیغات انتخاباتی به جنوب سرزمین‌های اشغالی سفر کرده، از محل سخنرانی راهی پناهگاه کرد.

صهیونیست‌ها می‌گویند سامانه گنبد آهنین به این حمله راکتی واکنش نشان داده است.

این دومین بار بود که نتانیاهو در پی حمله راکتی مقاومت مجبور شد برنامه تبلیغاتی خود را به مقصد پناهگاه ترک کند. پیش از این در جریان رقابت‌های انتخابات بی‌نتیجه قبلی صهیونیست‌ها نیز اتفاقی مشابه برای نتانیاهو رخ داده بود.

عکس خبر تزئینی است.

انتهای پیام/منبع: فارس