کد خبر : 90224

سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار داشت: شاهد تردد روان در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین- رشت در هر دو مسیر رفت و برگشت هستیم. وی افزود: محورهای شمالی فاقد هر گونه مداخلات جوی هستند. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا […]سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار داشت: شاهد تردد روان در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین- رشت در هر دو مسیر رفت و برگشت هستیم.

وی افزود: محورهای شمالی فاقد هر گونه مداخلات جوی هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها، گفت: همچنین شاهد تردد روان در تمامی محورهای اصلی کشور هستیم.

وی با اشاره به آخرین وضعیت جوی محورها، تصریح کرد: بارش برف و باران را در برخی از محورهای استان‌های ایلام، همدان، کرمانشاه، کردستان و زنجان شاهد هستیم. همچنین در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و لرستان شاهد بارش باران هستیم.

سرهنگ رحمانی ادامه داد: جهت تردد در محورهای کوهستانی و برف گیر کشور به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است.منبع: مهر