کد خبر : 90502

امیرحسین قاضی زاده عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی درگفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اظهار نظر برخی چهره‌ها علیه توانمندی نیروهای انقلاب، گفت: این گونه اظهارات از چهره‌هایی مانند کرباسچی بعید نیست چون همین افراد در انتخابات ریاست‌جمهوری به مردم گفتند که جریان رقیب به دنبال دیوارکشی و آدم‌کشی است و تلاش می‌کردند […]امیرحسین قاضی زاده عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی درگفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اظهار نظر برخی چهره‌ها علیه توانمندی نیروهای انقلاب، گفت: این گونه اظهارات از چهره‌هایی مانند کرباسچی بعید نیست چون همین افراد در انتخابات ریاست‌جمهوری به مردم گفتند که جریان رقیب به دنبال دیوارکشی و آدم‌کشی است و تلاش می‌کردند چهره رقیب را در جامعه تخریب کنند.

وی با بیان اینکه جریان اصلاحات با روش تخریب می‌خواهد آبروی از دست رفته‌اش را احیا کند، اظهار کرد: این افراد و جریان وابسته به آنها طی سال‌های اخیر هیچ دستاوردی نداشتند به همین دلیل از روش‌هایی مثل ترساندن مردم، تهدید و چسباندن ناکارآمدی‌های خود به جریان انقلاب استفاده می‌کنند.

قاضی‌زده با تأکید بر اینکه تلاش امثال آقای کرباسچی برای تغییر رأی مردم است، تصریح کرد: این افراد می‌دانند قافیه را از هر نظر باخته و هیچ عملکرد قابل ارائه و روشنی ندارند و در حل مشکلات معیشتی مردم مردود شده‌اند به همین دلیل علیه جریان رقیب اظهارنظر می‌کنند.

نماینده مردم مشهد در مجلس تائید کرد: جریان اصلاحات می‌داند که اقبال مردم نسبت به مدیریت آنها از بین رفته و می‌خواهند همانطور که مردم به آنها رأی نمی‌دهند، به جریان انقلاب اسلامی هم رأی ندهند.

عضو جبهه پایداری در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت شکل گیری وحدت در بین نیروهای انقلابی تأکید کرد و گفت: اگر کسانی به این نتیجه رسیدند که افرادی نسبت به آنها اصلح هستند نباید برای ماندن در آن جایگاه اصرار کنند چراکه این کار به ضرر مردم خواهد بود.

نماینده مردم مشهد در مجلس راه انقلاب را راه همدلی و وحدت دانست و تصریح کرد: وقتی مردم ببینند نیروهای انقلابی بر سر پست و مقام با هم دعوا نمی‌کنند امیدوار خواهند شد و قطعاً وحدت نیروهای انقلاب یک ضرورت است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای انقلاب باید با هم دست برادری بدهند تا مردم این واقعیت را که جریان انقلاب به دنبال خدمت به آنها و برطرف کردن مشکلات کشور است، را باور کنند.منبع: مهر