کد خبر : 92160

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان هواشناسی خراسان رضوی، بانفوذ و گسترش امواج شمالی و نسبتاً سرد بر روی استان انتظار می‌رود طی امشب تا صبح فردا بارش‌های پراکنده‌ای به‌ویژه در نیمه شمالی استان رخ دهد. بارش‌ها که در نواحی سردسیر و کوهستانی احتمالاً به شکل باران و برف […]


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان هواشناسی خراسان رضوی، بانفوذ و گسترش امواج شمالی و نسبتاً سرد بر روی استان انتظار می‌رود طی امشب تا صبح فردا بارش‌های پراکنده‌ای به‌ویژه در نیمه شمالی استان رخ دهد.

بارش‌ها که در نواحی سردسیر و کوهستانی احتمالاً به شکل باران و برف است، از ظهر فردا(شنبه) تا ظهر روز دوشنبه گاهی به شکل موقتی کاهش می‌یابد، ولی از بعدازظهر روز دوشنبه و در روز سه‌شنبه مجدداً در سطح استان بارش‌های پراکنده‌ای پیش‌بینی می‌شود.

همچنین طی هفته پیش رو، دمای هوا در سطح خراسان رضوی به شکل محسوسی کاهش و پدیده مه به‌ویژه در نیمه شمالی استان تشکیل می‌شود.

سازمان هواشناسی خراسان رضوی حداقل دمای امشب مشهد، را ۱درجه سانتی‌گراد زیر صفر و نوسانات دمایی فردا رابین صفرتا ۱۰ درجه پیش‌بینی کرد.

انتهای پیام/ ۷۰۰۶۸

 منبع: فارس