کد خبر : 92325

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، اصغر زارع اظهار داشت: هم‌اکنون برف در محورهای غربی استان اصفهان، داران-الیگودرز خصوصاً منطقه دره ساری و محور اصفهان-شهرکرد  با شدت زیادی در حال بارش است. جانشین پلیس‌راه استان اصفهان افزود: در محور  کاشان-نطنز نیز باران با شدت زیادی در حال بارش است […]


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، اصغر زارع اظهار داشت: هم‌اکنون برف در محورهای غربی استان اصفهان، داران-الیگودرز خصوصاً منطقه دره ساری و محور اصفهان-شهرکرد  با شدت زیادی در حال بارش است.

جانشین پلیس‌راه استان اصفهان افزود: در محور  کاشان-نطنز نیز باران با شدت زیادی در حال بارش است و در محور اصفهان-نائین  خصوصاً منطقه سگزی مه‌گرفتگی شدید است.

وی با اشاره به اینکه در گردنه “قرقچی” نیز باران در حال بارش است، بیان داشت: هم‌اکنون اکثر محورهای ارتباطی این استان لغزنده و مه‌آلود هستند.

زارع رعایت سرعت مطمئنه و احتیاط کامل را از مهم‌ترین عوامل مؤثر در کاهش حوادث رانندگی در شرایط لغزندگی جاده‌ها دانست و گفت: زمان بارش نزولات آسمانی اصطکاک لاستیک خودرو و جاده به‌شدت کاهش پیداکرده و احتمال تصادف افزایش می‌یابد.

جانشین پلیس‌راه استان اصفهان افزود: رانندگانی عزیزی که قصد سفر در محورهای ارتباطی استان اصفهان را دارند، حتماً از سالم بودن چراغ‌های خودرو مطمئن شوند و با چراغ روشن حرکت کنند تا خوب ببینند و خوب دیده شوند، فاصله طولی مناسب را مخصوصاً در جاهایی که یخ‌زدگی است رعایت کنند، زنجیر چرخ همراه داشته و نحوه استفاده از آن را فراگیرند، از سالم بودن بخاری و برف پاکن خودرو مطمئن شوند و تجهیزات زمستانی مانند پتو و جیره خشک همراه داشته باشند.

انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج/



منبع: فارس