کد خبر : 88902

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده شامگاه امروز در حاشیه بازدید از کانکس‌های موکب‌ پزشکی موسسه درمانگاهی حضرت مهدی(عج) شهرستان خلخال اظهار کرد: پیام اربعین  با همبستگی مسلمانان از مرزهای جهانی فراتر رفته و یک هَلْ مِنْ ناصِرٍ یَنْصُرُنی برای فراهم‌سازی ظهور حضرت مهدی(عج)  است. وی افزود: اینکه اربعین به اجتماعی جهانی […]


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده شامگاه امروز در حاشیه بازدید از کانکس‌های موکب‌ پزشکی موسسه درمانگاهی حضرت مهدی(عج) شهرستان خلخال اظهار کرد: پیام اربعین  با همبستگی مسلمانان از مرزهای جهانی فراتر رفته و یک هَلْ مِنْ ناصِرٍ یَنْصُرُنی برای فراهم‌سازی ظهور حضرت مهدی(عج)  است.

وی افزود: اینکه اربعین به اجتماعی جهانی تبدیل شده و پای از مرزها فراتر نهاده یک واقعیت بوده و جهان امروز خود شاهد بصیرت دینی به پاخواسته در مسیر حضرت سید الشهدا(ع) است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل بیان کرد: اجتماع ده‌ها میلیونی زائران حضرت سیدالشهداء(ع) در مسیر کربلا از همه جای جهان در این ایام، نشانه‌ای از عشق و دادادگی ملت ایران و سایر ملل به نهضتی بر حق است.

وی فعالیت‌های موسسه درمانگاهی حضرت مهدی (عج) کشور در شهرستان خلخال را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: شهرستان خلخال به‌عنوان نماینده استان اردبیل و نماینده جمهوری اسلامی ایران در بحث ارائه خدمات درمانی در عراق حضور خواهد یافت.

ستوده تشریح کرد: تمهیدات لازم برای حضور موکب‌ها و انتقال سریع آنان و حضور پزشکان و تیم‌های درمانی و دارویی  اندیشیده شده و امسال نیز استان اردبیل طرح پزشکی و دارویی را با همت پزشکانی از سراسر کشور با موفقیت در شهرهای نجف و کربلا اجرا خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، پرچم مطهر و متبرک حرم حضرت سیدالشهداء(ع) در مراسم اختتامیه ساخت موکب‌ها در کارگاه کربلا مورد استقبال دلدادگان آن حضرت قرار گرفت و مردم با زیارت این پرچم متبرک خواستار فرج حضرت مهدی(عج) و سلامتی ایشان برای  اقامه عدل و داد در جهان شدند.

انتهای پیام/۳۴۶۳/۶۳۱منبع: فارس