کد خبر : 88707

محمد رحمانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جهرم اظهار داشت: کاروان خادمین اباعبدالله الحسین(ع) دانشگاه علوم پزشکی جهرم با تعداد ۳۴ نفر از پزشکان عمومی، داروسازان، پرستاران، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس علوم آزمایشگاه، تکنسین دارو، کادر اداری و خدماتی تشکیل شده که تمام تلاششان ارائه  بهترین خدمات پزشکی و درمانی به زائرین حسینی است. […]


محمد رحمانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جهرم اظهار داشت: کاروان خادمین اباعبدالله الحسین(ع) دانشگاه علوم پزشکی جهرم با تعداد ۳۴ نفر از پزشکان عمومی، داروسازان، پرستاران، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس علوم آزمایشگاه، تکنسین دارو، کادر اداری و خدماتی تشکیل شده که تمام تلاششان ارائه  بهترین خدمات پزشکی و درمانی به زائرین حسینی است.

وی افزود: یک کامیونت دارو، لوازم و تجهیزات مصرفی پزشکی برای خدمات پزشکی و درمان های سرپایی به درمانگاه صلواتی امام حسین(ع) واقع در خیابان میثم تمار،جسرالحسین،  لابی هتل ینابیع کربلای معلی ارسال شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: در تهیه داروها و اقلام مصرفی پزشکی ارسال شده به کربلای معلی علاوه بر دانشگاه علوم پزشکی جهرم افراد نیکوکار نیز سهیم بوده‌اند.

وی ادامه داد: امسال در درمانگاه امام حسین (ع) خدمات آزمایشگاهی نیز به زائرین حسینی ارائه می‌شود. 

انتهای پیام/

 منبع: فارس