کد خبر : 89597

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، ماموستا عبدالقادر بیضاوی امروز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه اهل سنت ارومیه با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات و با تاکید بر اتحاد روزافزون میان مسلمانان اظهار کرد: براساس فرمایشات قرآن کریم، مسلمانان باید از هرگونه تفرقه و اختلاف در میان خود اجتناب […]


به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، ماموستا عبدالقادر بیضاوی امروز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه اهل سنت ارومیه با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و دوری از محرمات و با تاکید بر اتحاد روزافزون میان مسلمانان اظهار کرد: براساس فرمایشات قرآن کریم، مسلمانان باید از هرگونه تفرقه و اختلاف در میان خود اجتناب کنند.

وی تصریح کرد: بی‌شک اختلاف و تفرقه میان پیروان مذاهب اسلامی به ضرر و زیان آنها تمام شده و آنها را از پیشرفت باز می‌دارد.

امام جمعه اهل سنت ارومیه بیان کرد: رسالت تمامی انبیای الهی پس از توحید و خداشناسی این بود که میان تمامی مردم، وحدت و همبستگی به وجود آورند.

وی افزود: بی‌شک نباید رنگ، لباس و نژاد سبب تفرقه و دوری مسلمانان از یکدیگر شده و با توجه به اینکه اتحاد ممالک اسلامی مانع از فتنه و فساد در بین آنها می‌شود بنابراین باید در همه حال وحدت خود را حفظ کنند .

انتهای پیام/۶۱۰۲۴/نمنبع: فارس